Reprezentacja dziewcząt z II miejscem w finale strefy Wrocław Zachód w minipiłce ręcznej

W poniedziałek 12 lutego w Szkole Podstawowej nr 118 we Wrocławiu rozegrane zostały zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt.

Reprezentacja naszej szkoły w pierwszym meczu tego turnieju pokonała reprezentację SP 24 13:8, natomiast w drugim meczu, po bardzo zaciętym spotkaniu musiała uznać wyższość gospodyń przegrywając minimalnie 4:5. Zajmując II miejsce nasze dziewczęta uzyskały awans do Mistrzostw Wrocławia.

W składzie reprezentacji wystąpiły: Eliza Makowska, Natalia Lorek, Natalia Fedyk, Julia Kamińska, Milena Modrzejewska, Alicja Rybak, Pola

Żankowska, Hanna Hejduk, Emilia Bilińska, Zuzanna Aleksiewicz, Lena Grabowska, Ashley Lisowska.

Gratulacje dla dziewczyn za postawę na tym turnieju.